logo_mkd_jpg_copy
prijavi_korupcija1

ТИ - Македонија

Актуелно

* Канцеларијата за правни совети на "Транспарентност Интернешнл - Македонија" објавува дека ќе биде отворена за прием на граѓани.

**  Со сите заинтересирани граѓани кои сакаат да    пријават случаи поврзани со корупција, ќе разговараат правни советници.

***  Сите состаноци потребно е претходно да се закажат.Канцеларијата не постапува по анонимни пријави. 

Login Form


Си ја заборавивте лозинката?

Вести

 
rss.2.0.gif
 
veruvale-ili-ne.png

 


izbori-sem.jpg
plakat-bunar-bez-dno-mak-we.jpg
 
poster_transp.jpg
 
 
Вести arrow Издаваштво
whistleblowers.jpg
Издаваштво
Заштита на укажувачите - можности и практика Испечати Е-пошта

 
ДРЖАВНА ИЗБОРНА КОМИСИЈА надлежности и капацитетите за ефективно изготвување на избирачкиот список Испечати Е-пошта

 

pdf drzavna_izborna_komisiija_nis 1.19 Mb

 
Деловни принципи за борба против поткупот Испечати Е-пошта

 
 
 
 
Национален систем за интегритет-оценка за Македонија Испечати Е-пошта

 
<< Почеток < Претходна 1 2 Следна > Крај >>

Резултати 1 - 8 од 15
 EN en
 
sq
SQ

ТИ-М на социјалните мрежи

facebook_32.png twitter_32.png
blogger_32.png
youtube_32.png
izbori.jpg
audeo.jpg
transparentnost_newsletter

Newsletter - Пријава
Advertisement
bistromatno
Advertisement
Advertisement
 

Анкета

Дали во наредните 3 години корупцијата во РМ ќе се...
 

Донатори :

auswartiges.jpg
dep_symbol.jpg
european.jpg
norway.jpg
rijkslogo_en.jpg
ned-logo.jpg
 osce.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© Транспаренси Интернешнл - Македонија. Сите права задржани