logo_mkd_jpg_copy
prijavi_korupcija1

ТИ - Македонија

Актуелно

* Канцеларијата за правни совети на "Транспарентност Интернешнл - Македонија" објавува дека ќе биде отворена за прием на граѓани.

**  Со сите заинтересирани граѓани кои сакаат да    пријават случаи поврзани со корупција, ќе разговараат правни советници.

***  Сите состаноци потребно е претходно да се закажат.Канцеларијата не постапува по анонимни пријави. 

Login Form


Си ја заборавивте лозинката?

Вести

 
rss.2.0.gif
 
veruvale-ili-ne.png

 


izbori-sem.jpg
plakat-bunar-bez-dno-mak-we.jpg
 
poster_transp.jpg
 
 
Вести arrow Издаваштво
whistleblowers.jpg
Издаваштво
Промовирање на транспарентноста и отчетноста во јавните институции Испечати Е-пошта
pdf promoviranje_na_transparentnosta_i_otcetnosta_vo_javnite_institucii 1.55 Mb
 
Закони и пракса во финансирањето на политичките партии Испечати Е-пошта

pdf zakoni_i_praksa_vo_finansiranjeto_na_politickite_partii 1.01 Mb

 

 
Антикорупциски барања на Европската Унија Испечати Е-пошта

pdf antikorupciski_baranja_na_eu 1.69 Mb

 

 

 
Финансирање на политички кампањи Испечати Е-пошта

pdf finansiranje_na_politicki_kampanji 780.57 Kb

 

 
<< Почеток < Претходна 1 2 3 Следна > Крај >>

Резултати 9 - 16 од 17
 EN en
 
sq
SQ

ТИ-М на социјалните мрежи

facebook_32.png twitter_32.png
blogger_32.png
youtube_32.png
izbori.jpg
audeo.jpg
transparentnost_newsletter

Newsletter - Пријава
Advertisement
bistromatno
Advertisement
Advertisement
 

Анкета

Дали во наредните 3 години корупцијата во РМ ќе се...
 

Донатори :

auswartiges.jpg
dep_symbol.jpg
european.jpg
norway.jpg
rijkslogo_en.jpg
ned-logo.jpg
 osce.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© Транспаренси Интернешнл - Македонија. Сите права задржани