logo_mkd_jpg_copy
prijavi_korupcija1

ТИ - Македонија

Актуелно

* Канцеларијата за правни совети на "Транспарентност Интернешнл - Македонија" објавува дека ќе биде отворена за прием на граѓани.

**  Со сите заинтересирани граѓани кои сакаат да    пријават случаи поврзани со корупција, ќе разговараат правни советници.

***  Сите состаноци потребно е претходно да се закажат.Канцеларијата не постапува по анонимни пријави. 

Login Form


Си ја заборавивте лозинката?

Вести

 
rss.2.0.gif
 
veruvale-ili-ne.png

 


izbori-sem.jpg
plakat-bunar-bez-dno-mak-we.jpg
 
poster_transp.jpg
 
 
Вести arrow Поддршка
whistleblowers.jpg
Поддршка Испечати Е-пошта

 

Ви благодариме што изразувате интерес за поддршка на Transparency International - Macedonia. Поддршката која ја добиваме од Вас е од огромно значење за нас, што ни овозможува да ја оствариме нашата мисија – да се воспостави систем на добро владеење за ефикасна превенција за борба против корупцијата

 

ТИ политика за донации и насоки

pdf ti_politika__za_donacii_i_nasoki 41.67 Kb 

Во моментов “Транспаренси Интернешнл-Македонија” прима донации само преку банкарска сметка.

 

Доколку сакате да донирате Ве молиме да ги користите следниве информации:

 

Транспаренси Интернешнл - Македонија

Ул. Наум Наумовски Борче бр. 58 П.Ф. 270

1000 Скопје, Република Македонија

тел/ факс: +389 2 3217 000

e-mail: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете

 

 

Халк Банка

Ул. Мито Хаџивасилев Јасмин бб


SWIFT: EXPCMK22
 

За донации во денари: 270-061667410193


За донации во Евра, УСД и друга странска валута:(IBAN) MK07270722000006670
   

 

Ве молиме да ни ги испратите вашите детали за контакт кои ќе ни овозможат да знаеме за вашата донација.


Благодариме за вашата поддршка.  

 

 

 
 EN en
 
sq
SQ

ТИ-М на социјалните мрежи

facebook_32.png twitter_32.png
blogger_32.png
youtube_32.png
izbori.jpg
audeo.jpg
transparentnost_newsletter

Newsletter - Пријава
Advertisement
bistromatno
Advertisement
Advertisement
 

Анкета

Дали во наредните 3 години корупцијата во РМ ќе се...
 

Донатори :

auswartiges.jpg
dep_symbol.jpg
european.jpg
norway.jpg
rijkslogo_en.jpg
ned-logo.jpg
 osce.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© Транспаренси Интернешнл - Македонија. Сите права задржани