Контакт
Транспаренси Интернешнл - Македонија
Адреса:
Наум Наумовски Борче 58
П.Ф. 270
1000 Скопје
Република Македонија

Е-пошта: Оваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете
Телефон: +389 2 3217000
Факс: +389 2 3217000